Działka na sprzedaż Supraśl (gw), Jałówka

5400.00 m²
87,04 zł/m2
ARV-GS-725
oblicz.rate.kredytu

523 000 zł 470 000 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 470 000 zł

nowa cena
Działka na sprzedaż

szczegoly.oferty

Symbol oferty ARV-GS-725
Powierzchnia 5 400,00 m²
Standard
Wymiary działki 129 x 51 m

opis.nieruchomosci

Działka położona w urokliwym miejscu. W pobliżu rezerwatu przyrody Jałówka. Pod uzdrowiskowym Supraślem. Nieruchomość dla ludzi chcących odetchnąć pełną piersią na własnej dużej działce. Doskonałe wymiary 129m x 51m pozwalają na realizację naprawdę śmiałych wizji architekta. Innym pomysłem na tą działkę jest zakup inwestycyjny – podział na mniejsze parcele i sprzedaż z zyskiem.
Polecam tą nietuzinkową nieruchomość- Opiekun oferty Artur Nowakowski 602 332 863.
Prezentowana oferta oraz zawarte w niej dane mają charakter wyłącznie informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Opis oferty oraz zawarte w niej dane sporządzone są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela, mogą podlegać aktualizacjom oraz zmianom. Zalecamy weryfikację oferty podczas osobistego kontaktu z agentem oraz oględzin na miejscu nieruchomości.

Opis oferty oraz zamieszczone zdjęcia są własnością wytwórcy, nie wyrażamy zgody na kopiowanie ich w całości lub fragmentach co jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.)